79 / Chassidelar Unilli AX-50
  Art Nr Titel Pris  SEK exkl. moms Order
11ed Durodäck 18x9,50-8 745
11ee Durodäck 19x7-8 725
v121 Fäste till styre övre vänster 65
v122 Fäste till styre övre höger 65
v123 Tryckfjäder 37
v12a Styrstag vänster 680
v12b Styrstag höger 680
v12c Kedjeskydd undre 194
v12d Kedjeskydd övre 279
v12e Handtag med tumgas 543
v12f Bromshandtag frambroms 332
v12g Bromshandtag för skivbroms 832
v12h Hjulaxel Vänster 449
v12i Hjulaxel Höger 449
v12j Hub till skivbroms 449
v12l Bromsok 1690
v12m Skydd för bakbroms 154
v12n Kedja 352
v12o Bromsbackar 198
v12p Täckplåt frambroms vänster 194
v12q Täckplåt frambroms höger 194
v12r Lagerhus till bakaxel 1280
v12u Kedjespännare 49
v12v Fäste till styre undre 109
v12x Hållare till indikeringslampor 74
v12y Distanshylsa, vänster 86
v12z Distanshylsa, höger 89
v21c Bromsarm yttre vänster 72
v21d Bromsarm yttre höger 72
v21e Returfjäder för frambroms 31
v21f Bromsaxel innre 72
v21g Skruv med plankrage 56
v21k Bromsslang 716
v21l Bromsskiva 653
v21m Distanshylsa 86
v21n Gummihandtag 65
v21o Stag till bensintank 52
v21r Täckkåpa 238
v22p Låsring R46 innre 42
v31t Skruv M6x12 25
v31z Skruv M6x25 28
v32j Bussning 80
v32k Växelspaksknopp 85
v34g P-box 17x28x5,5 58
v34h P-box 25x35x6 58
v34i P-box 14x28x7 56
v34j Bult M10 24
v34k Låsmutter M10 18
v413 Tätningslist 41
v41s Fixeringsplatta för växellägen 76
v41t Kragmutter M7 26
v41u Motorfäste (höger) 160
v41v Kragmutter M10 35
v42e Bussning 73
v431 Saxpinne 25
v432 Bult till stötdämpare nedre fäste 47
v433 Kullager kapslat 69
v43f Tanklock 39
v43n Hydraulslang (bromsslang) 380
v43o Hydraulcylinder 838
v43p Kragmutter med låsning M10 32
v43q Bussning 75
v43s Swingarmstätning 41
v43t Bussning 54
v43u P-box 22x35x7 56
v43v Låsklips 26
v43x Batterihållargummi 43
v43y Packning 26
v43z Dragfjäder 29
v51a Oljetank 166
v51b Luftslang till tanklock 67
v51c Luftventil 389
v51d Gummidistans för tank 32
v51f Gummirör 50
v521 Dammskydd 34
v522 Dammskydd 37
v523 Reflex röd ( E-märkt) 39
v52a Oljebussning Ø=15;5x20x20x2 88
v52c Fäste för sadeldyna 95
v52d Bricka 12x40x4,5 34
v52e Motorfäste 72
v52f Bromsarm fram höger 72
v52g Bromsarm fram vänster 80
v52h Bromssköld höger 221
v52i Bromssköld vänster 221
v52j Gummibussning 73
v52k Bussning 15x21x15 41
v52l Oljebussning Ø=17x21x20x2 38
v52m Bricka 15x40x4,5 35
v52n Lock till oljetank 58
v52p Swingarmstätning 42
v52q Oljebussning Ø=20x27x20x2 88
v52r Bussning 15x21x10 39
v52s Gummipackning 79
v52t Kronmutter 41
v52x Dammtätning (gummi) 35
v52z Kronmutter 39
v53a Startlås & rattlås 652
v53b Bensinkran 198
v53c A-arm höger nedre 454
v53d A-arm vänster nedre 454
v53e Spacerhylsa L=253mm 113
v53f Bult M14x290mm + mutter 110
v54d Bult M14x290mm 110
v54s Gummipropp 40
x01c Fotsteg vänster framdel 298
x01d Fotstöd höger framdel 298
x02a Fotstöd vänster bakdel 298
x02b Fotstöd höger bakdel 298
x21a Returfjäder till kickstart 67
x21i Gummibussning 52
x22n Fjäder 85
x311 Dragfjäder L=44mm 31
x31g Fäste till styre 62
x31i Klämma 40
x31x Gummilist 35
x31z Dragfjäder L=105mm 42
x32a Bromstrumma fram 444
x32b Stötdämpare 572
x32c Stötdämpare 674
x32k Bromsok 1690
x32q Magnet till hastighetsmätare 73
x32r Skyddsplåt bak (bromsskiva) 154
x32s Plåtskydd för kedja 204
x32v Stag AX100 343
x52a Bromsklossar 212
x61e Bromsvajer (F) AX100 148
x61f Bromsvajer bak AX100 233
x61i Styre AX50 289
x61j Bakaxel AX50 L=710mm 2460
x61k Bromsvajer fram AX100 133
x61l Bromsvajer fram AX50 127
x61m Förgasarvajer AX50 204
y12c Bränslefilter 22
y71c Sittdyna 875
y71d Monteringsram för lyse 390
z34a Backspeglar (par) M8 364

Klicka på art nr eller titel för beskrivning

| Varukorg | Kassan |